PTA4553-2015CPB103
制造商零件编号:
PTA4553-2015CPB103
部分描述:
SLIDE POT 10K OHM 0.25W TOP 45MM
库存:
737
Power (Watts) :
0.25W, 1/4W
Resistance :
10 kOhms
Size / Dimension :
Rectangular - 2.362" L x 0.354" W x 0.256" H (60.00mm x 9.00mm x 6.50mm)
Tolerance :
±20%
Travel Range :
45mm
制造商相关产品
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 225A
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 400A
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 250A
    FUSE TH 500VAC 125VDC 40A