PTA4543-2015CPA503
制造商零件编号:
PTA4543-2015CPA503
部分描述:
SLIDE POT 50KOHM 0.125W TOP 45MM
Fader Type :
Standard
Power (Watts) :
0.125W, 1/8W
Resistance :
50 kOhms
Size / Dimension :
Rectangular - 2.362" L x 0.354" W x 0.256" H (60.00mm x 9.00mm x 6.50mm)
Tolerance :
±20%
Travel Range :
45mm
制造商相关产品
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 225A
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 400A
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 250A
    FUSE TH 500VAC 125VDC 40A