R-CX-1102-36
制造商零件编号:
R-CX-1102-36
制造商/品牌:
Remington Industries
部分描述:
RG58C N-TYPE(F) - N-TYPE(F) 3'
库存:
100
制造商 :
Remington Industries
产品分类 :
同轴电缆 (RF)
1st Connector :
N-Type Jack
1st Connector Mounting Feature :
Bulkhead - Front Side Nut
1st Connector Mounting Type :
Panel Mount
1st Contact Gender :
Female
2nd Connector :
N-Type Jack
2nd Connector Mounting Feature :
Bulkhead - Front Side Nut
2nd Connector Mounting Type :
Panel Mount
2nd Contact Gender :
Female
Cable Impedance :
Cable Type :
RG-58C
Color :
Black
Connector Impedance :
Features :
Shielded
Frequency - Max :
1 GHz
Ingress Protection :
Length :
36.00" (914.40mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 80°C
Overall Impedance :
50 Ohms
Product Status :
Active
Style :
N-Type to N-Type
快递提供全球快递  包裹和货运的配送、物流和国际邮件服务。
国际海运,准时, 每次。
制造商相关产品
目录相关产品
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 3.740"
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 7.874"
    CBL ASSY RPSMA-MHF1 3.740"
    CBL ASSY SMA-U.FL 3.937"
    CBL ASSY SMA-MHF3 3.740"