R-CX-1000-240
制造商零件编号:
R-CX-1000-240
制造商/品牌:
Remington Industries
部分描述:
RG400 SMA(M) - SMA(M) 20'
库存:
100
制造商 :
Remington Industries
产品分类 :
同轴电缆 (RF)
1st Connector :
SMA Plug
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
1st Contact Gender :
Male
2nd Connector :
SMA Plug
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
Cable Type :
RG-400
Color :
Tan
Connector Impedance :
Features :
Shielded
Frequency - Max :
12.4 GHz
Ingress Protection :
Length :
240.0" (6.1m) 20.0'
Operating Temperature :
-55°C ~ 165°C
Overall Impedance :
50 Ohms
Product Status :
Active
Style :
SMA to SMA
快递提供全球快递  包裹和货运的配送、物流和国际邮件服务。
国际海运,准时, 每次。
制造商相关产品
目录相关产品
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 3.740"
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 7.874"
    CBL ASSY RPSMA-MHF1 3.740"
    CBL ASSY SMA-U.FL 3.937"
    CBL ASSY SMA-MHF3 3.740"