R-CX-1101-24
制造商零件编号:
R-CX-1101-24
部分描述:
RG58C SMA(M) - N-TYPE(F) 2'
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Connector :
N-Type Jack
2nd Connector Mounting Feature :
Bulkhead - Front Side Nut
2nd Connector Mounting Type :
Panel Mount
2nd Contact Gender :
Female
Frequency - Max :
1 GHz
Ingress Protection :
Length :
24.00" (609.60mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 80°C
Overall Impedance :
50 Ohms
Style :
SMA to N-Type
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 3.740"
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 7.874"
    CBL ASSY RPSMA-MHF1 3.740"
    CBL ASSY SMA-U.FL 3.937"
    CBL ASSY SMA-MHF3 3.740"