CSK4-YW-AC100
Номер детали производителя:
CSK4-YW-AC100
Производитель/бренд:
Omron Automation
Часть описания:
COUNTER 4 CHAR 100V PANEL MOUNT
Производитель :
Omron Automation
Категория продукта :
Панельные счетчики - счетчики, счетчики часов
Count Rate :
15Hz
Display Characters - Height :
0.157" (4.00mm)
Display Type :
Decade Wheel
Ingress Protection :
Input Type :
Voltage
Mounting Type :
Panel Mount
Number of Characters Per Row :
4
Operating Mode :
Up
Output Type :
Panel Cutout Dimensions :
Rectangular - 38.00mm x 28.00mm
Product Status :
Obsolete
Reset :
Front Panel
Termination Style :
Wire Leads
Time Format :
Type :
Totalizer
Voltage - Supply :
100VAC