QLUXDOBAL29205W56930
Номер детали производителя:
QLUXDOBAL29205W56930
Производитель/бренд:
LTF Technology
Часть описания:
LED ENG QLUX NEUT WHT LNR 3000K
Состояние запаса:
291
Производитель :
LTF Technology
Категория продукта :
COB, двигатели, модули, полосы
CCT (K) :
3000K 3-Step MacAdam Ellipse
Color :
White, Neutral
Configuration :
Linear
CRI (Color Rendering Index) :
92
Current - Max :
Current - Test :
Features :
Dimming-ELV, Triac
Height :
Lens Type :
Flat
Light Emitting Surface (LES) :
Lumens/Watt @ Current - Test :
93 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
500lm
Product Status :
Active
Size / Dimension :
292.00mm L x 38.00mm W
Temperature - Test :
25°C
Type :
LED Engine
Viewing Angle :
160°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
120VAC