AB-FF024BL-19712-XA1
Номер детали производителя:
AB-FF024BL-19712-XA1
Производитель/бренд:
American Bright
Часть описания:
LED MOD AB-FF BLUE LNR STRIP
Производитель :
American Bright
Категория продукта :
COB, двигатели, модули, полосы
CCT (K) :
Color :
Blue
Configuration :
Linear Light Strip, Flexible
CRI (Color Rendering Index) :
Current - Max :
Current - Test :
430mA
Features :
IP68
Height :
11.80mm
Lens Type :
Flat
Light Emitting Surface (LES) :
Lumens/Watt @ Current - Test :
16 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
166lm
Product Status :
Active
Size / Dimension :
5000.00mm L x 22.00mm W
Temperature - Test :
Type :
LED Module
Viewing Angle :
90°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
24V