LEDIA70XD5-XQ
Номер детали производителя:
LEDIA70XD5-XQ
Производитель/бренд:
Banner Engineering
Часть описания:
VISION SYSTEM LIGHT 70MM IR
Состояние запаса:
3
Производитель :
Banner Engineering
Категория продукта :
Машинное зрение — освещение
Color :
Infrared
Height :
1.150" (29.21mm)
Inner Diameter :
Length :
3.000" (76.20mm)
Length - Emitting Surface :
Outer Diameter :
Outer Diameter - Emitting Surface :
Power Dissipation (Max) :
Product Status :
Active
Type :
Square
Width :
3.000" (76.20mm)