MCC700-20IO1W
Номер детали производителя:
MCC700-20IO1W
Производитель/бренд:
Littelfuse
Часть описания:
SCR THY PHASE LEG 2000V WC-500
Производитель :
Littelfuse
Категория продукта :
SCR - Модули
Current - Gate Trigger (Igt) (Max) :
Current - Hold (Ih) (Max) :
Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) :
18200 @ 50MHz
Current - On State (It (AV)) (Max) :
700 A
Current - On State (It (RMS)) (Max) :
1331 A
Mounting Type :
Chassis Mount
Number of SCRs, Diodes :
2 SCRs
Operating Temperature :
Package / Case :
WC-500
Product Status :
Obsolete
Structure :
Series Connection - All SCRs
Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max) :
Voltage - Off State :
2 kV
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    COMPLETE 7P 24V/N COIL/60 LU 4.5
    CBL 5POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'