SSP-3157WB3S12
Номер детали производителя:
SSP-3157WB3S12
Часть описания:
LED 3157 REPLACEMENT YLW WTR CLR
Base Type :
Wedge
Can Replace Lamps :
3157 LED
Color :
Yellow (x 12)
Configuration :
12 (5mm D)
Millicandela Rating :
2800mcd, 8300mcd
Size / Dimension :
1.043" Dia x 1.772" H (26.50mm x 45.00mm)
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
12V
Wavelength :
590nm
  • Visual Communications Company, LLC
    LED REPLAC. T-3 1/4 240V BAYONET
  • Dialight
    BASED LED T1 3/4 MIDG WHT 28V P
    LED LAMP T-3 1/4 MIN BAYONET WHT