SSP-01TWB7UWB12
- Номер детали производителя:
- SSP-01TWB7UWB12
- Производитель/бренд:
- Lumex, Inc.
- Часть описания:
- LED MINI WEDGE 470NM BLU WTR CLR
- Производитель :
- Lumex, Inc.
- Категория продукта :
- Замена ламп
- Applications :
- Incandescent Replacements, Indicator Lights
- Base Type :
- Wedge
- Can Replace Lamps :
- Color :
- Blue
- Configuration :
- Single
- Millicandela Rating :
- 7000mcd
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.394" Dia x 1.181" H (10.00mm x 30.00mm)
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 12V