SSP-1157B157U24
Номер детали производителя:
SSP-1157B157U24
Часть описания:
LED 1157 BASED 470NM BLUE 24VDC
Base Type :
Bayonet
Can Replace Lamps :
1157
Color :
Blue (x 11)
Configuration :
11 Round
Millicandela Rating :
13500mcd
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
24V
Wavelength :
470nm
  • Visual Communications Company, LLC
    LED REPLAC. T-3 1/4 240V BAYONET
  • Dialight
    BASED LED T1 3/4 MIDG WHT 28V P
    LED LAMP T-3 1/4 MIN BAYONET WHT