SSP-1157B152UP24
Номер детали производителя:
SSP-1157B152UP24
Производитель/бренд:
Lumex, Inc.
Часть описания:
LED 1157 BASED 525NM GREEN 24VDC
Производитель :
Lumex, Inc.
Категория продукта :
Замена ламп
Applications :
Incandescent Replacements, Indicator Lights
Base Type :
Bayonet
Can Replace Lamps :
1157
Color :
Green (x 11)
Configuration :
11 Round
Millicandela Rating :
70400mcd
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
24V
Wavelength :
525nm
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Visual Communications Company, LLC
    LED REPLAC. T-3 1/4 240V BAYONET
  • Dialight
    BASED LED T1 3/4 MIDG WHT 28V P
    LED LAMP T-3 1/4 MIN BAYONET WHT