AB-FA024BL-19700-XA1
Номер детали производителя:
AB-FA024BL-19700-XA1
Производитель/бренд:
American Bright
Часть описания:
LED MOD AB-FA BLUE 5M PER REEL
Состояние запаса:
180
Производитель :
American Bright
Категория продукта :
COB, двигатели, модули, полосы
CCT (K) :
Color :
Blue
Configuration :
Linear Light Strip, Flexible
CRI (Color Rendering Index) :
Current - Max :
Current - Test :
330mA
Features :
IP20
Height :
10.00mm
Lens Type :
Flat
Light Emitting Surface (LES) :
Lumens/Watt @ Current - Test :
19 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
144lm
Product Status :
Active
Size / Dimension :
5000.00mm L x 8.00mm W
Temperature - Test :
25°C
Type :
LED Module
Viewing Angle :
120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
24V