PA2202.121NLT
- Номер детали производителя:
- PA2202.121NLT
- Производитель/бренд:
- YAGEO Group
- Часть описания:
- FIXED IND 120NH 36A 0.48MOHM SMD
- Производитель :
- YAGEO Group
- Категория продукта :
- Фиксированные катушки индуктивности
- Current - Saturation (Isat) :
- 84A
- Current Rating (Amps) :
- 36 A
- DC Resistance (DCR) :
- 0.48mOhm
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- Height - Seated (Max) :
- 0.236" (6.00mm)
- Inductance :
- 120 nH
- Inductance Frequency - Test :
- Material - Core :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 130°C
- Package / Case :
- Nonstandard
- Product Status :
- Obsolete
- Q @ Freq :
- Ratings :
- Shielding :
- Unshielded
- Size / Dimension :
- 0.476" L x 0.394" W (12.10mm x 10.00mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±15%