PA2202.181NLT
Номер детали производителя:
PA2202.181NLT
Производитель/бренд:
YAGEO Group
Часть описания:
FIXED IND 180NH 36A 0.48MOHM SMD
Производитель :
YAGEO Group
Категория продукта :
Фиксированные катушки индуктивности
Current - Saturation (Isat) :
64A
Current Rating (Amps) :
36 A
DC Resistance (DCR) :
0.48mOhm
Features :
Frequency - Self Resonant :
Height - Seated (Max) :
0.236" (6.00mm)
Inductance :
180 nH
Inductance Frequency - Test :
Material - Core :
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 130°C
Package / Case :
Nonstandard
Product Status :
Active
Q @ Freq :
Ratings :
Shielding :
Unshielded
Size / Dimension :
0.476" L x 0.394" W (12.10mm x 10.00mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±15%
Type :
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 3.3UH 1.5A 70 MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 4.7UH 1.7A 70 MOHM SMD