SC3DF-1R0
Номер детали производителя:
SC3DF-1R0
Часть описания:
FIXED IND 1UH 2.9A 72 MOHM SMD
Current - Saturation (Isat) :
1.34A
Current Rating (Amps) :
2.9 A
DC Resistance (DCR) :
72mOhm Max
Height - Seated (Max) :
0.122" (3.10mm)
Inductance :
1 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.256" L x 0.173" W (6.50mm x 4.40mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±30%
Товары, связанные с производителем
    INDUCT ARRAY 2 COIL 10MH CHA MNT
    INDUCT ARRAY 2COIL 1.2MH CHA MNT
    INDUCT ARRAY 2COIL 120UH CHA MNT
    INDUCT ARRAY 2COIL 300UH CHA MNT
    INDUCT ARRAY 2 COIL 18MH CHA MNT
Каталог сопутствующих товаров
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 3.3UH 1.5A 70 MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 4.7UH 1.7A 70 MOHM SMD