SC3DF-120
Номер детали производителя:
SC3DF-120
Производитель/бренд:
Signal Transformer
Часть описания:
FIXED IND 12UH 1A 350 MOHM SMD
Производитель :
Signal Transformer
Категория продукта :
Фиксированные катушки индуктивности
Current - Saturation (Isat) :
590mA
Current Rating (Amps) :
1 A
DC Resistance (DCR) :
350mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
Height - Seated (Max) :
0.122" (3.10mm)
Inductance :
12 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Material - Core :
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
Nonstandard
Product Status :
Obsolete
Q @ Freq :
Ratings :
Shielding :
Unshielded
Size / Dimension :
0.256" L x 0.173" W (6.50mm x 4.40mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%
Type :
Wirewound
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    INDUCT ARRAY 2 COIL 10MH CHA MNT
    INDUCT ARRAY 2COIL 1.2MH CHA MNT
    INDUCT ARRAY 2COIL 120UH CHA MNT
    INDUCT ARRAY 2COIL 300UH CHA MNT
    INDUCT ARRAY 2 COIL 18MH CHA MNT
Каталог сопутствующих товаров
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 3.3UH 1.5A 70 MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 4.7UH 1.7A 70 MOHM SMD