ES15DLWHRVG
Номер детали производителя:
ES15DLWHRVG
Производитель/бренд:
Taiwan Semiconductor
Часть описания:
DIODE GEN PURP 200V 1.5A SOD123W
Производитель :
Taiwan Semiconductor
Категория продукта :
Одиночные диоды
Capacitance @ Vr, F :
24pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) :
1.5A
Current - Reverse Leakage @ Vr :
1 µA @ 200 V
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature - Junction :
-55°C ~ 150°C
Package / Case :
SOD-123W
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Reverse Recovery Time (trr) :
35 ns
Speed :
Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package :
SOD-123W
Technology :
Standard
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) :
200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
950 mV @ 1.5 A