ES1501500000G
Номер детали производителя:
ES1501500000G
Производитель/бренд:
Amphenol Anytek
Часть описания:
TERM BLK 15POS TOP ENTRY 5MM PCB
Производитель :
Amphenol Anytek
Категория продукта :
Провод к плате
Color :
Green
Current :
15 A
Features :
Interlocking (Side)
Mating Orientation :
Vertical with Board
Mounting Type :
Through Hole
Number of Levels :
1
Pitch :
0.197" (5.00mm)
Positions Per Level :
15
Product Status :
Active
Voltage :
300 V