P1170.183NLT
- Номер детали производителя:
- P1170.183NLT
- Часть описания:
- FIXED IND 18UH 3.4A 40 MOHM SMD
- Current - Saturation (Isat) :
- 3.4A
- Current Rating (Amps) :
- 3.4 A
- DC Resistance (DCR) :
- 40mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 14MHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.236" (6.00mm)
- Inductance :
- 18 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 130°C
- Size / Dimension :
- 0.482" L x 0.482" W (12.24mm x 12.24mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%