P1170.103NLT
- Номер детали производителя:
- P1170.103NLT
- Производитель/бренд:
- YAGEO Group
- Часть описания:
- FIXED IND 10UH 4.4A 25 MOHM SMD
- Производитель :
- YAGEO Group
- Категория продукта :
- Фиксированные катушки индуктивности
- Current - Saturation (Isat) :
- 4.6A
- Current Rating (Amps) :
- 4.4 A
- DC Resistance (DCR) :
- 25mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 24MHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.236" (6.00mm)
- Inductance :
- 10 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Material - Core :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 130°C
- Package / Case :
- Nonstandard
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- Ratings :
- Shielding :
- Shielded
- Size / Dimension :
- 0.482" L x 0.482" W (12.24mm x 12.24mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%