PM0603-2N2
- Номер детали производителя:
- PM0603-2N2
- Часть описания:
- FIXED IND 2.2NH 700MA 80MOHM SMD
- Current Rating (Amps) :
- 700 mA
- DC Resistance (DCR) :
- 80mOhm
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 6.9GHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.047" (1.20mm)
- Inductance :
- 2.2 nH
- Inductance Frequency - Test :
- 250 MHz
- Material - Core :
- Ceramic
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Product Status :
- Obsolete
- Q @ Freq :
- 18 @ 250MHz
- Size / Dimension :
- 0.065" L x 0.041" W (1.65mm x 1.05mm)
- Tolerance :
- ±0.3nH