PM2110-120K
Номер детали производителя:
PM2110-120K
Производитель/бренд:
Bourns, Inc.
Часть описания:
FIXED IND 12UH 11.3A 7 MOHM SMD
Производитель :
Bourns, Inc.
Категория продукта :
Фиксированные катушки индуктивности
Current - Saturation (Isat) :
Current Rating (Amps) :
11.3 A
DC Resistance (DCR) :
7mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
Height - Seated (Max) :
0.570" (14.48mm)
Inductance :
12 µH
Inductance Frequency - Test :
1 kHz
Material - Core :
Iron
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Package / Case :
Nonstandard
Product Status :
Obsolete
Q @ Freq :
Ratings :
Shielding :
Unshielded
Size / Dimension :
1.201" L x 1.000" W (30.50mm x 25.40mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±10%
Type :
Toroidal
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 225A
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 400A
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 250A
    FUSE TH 500VAC 125VDC 40A
Каталог сопутствующих товаров
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 3.3UH 1.5A 70 MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 4.7UH 1.7A 70 MOHM SMD