PM40-220K
- Номер детали производителя:
- PM40-220K
- Часть описания:
- FIXED IND 22UH 180MA 3.2 OHM SMD
- Current Rating (Amps) :
- 180 mA
- DC Resistance (DCR) :
- 3.2Ohm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 13MHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.126" (3.20mm)
- Inductance :
- 22 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 2.52 MHz
- Material - Core :
- Iron Powder
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 1812 (4532 Metric)
- Product Status :
- Obsolete
- Q @ Freq :
- 50 @ 2.52MHz
- Size / Dimension :
- 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
- Supplier Device Package :
- 1812
- Tolerance :
- ±10%