PM40-1R5K
Номер детали производителя:
PM40-1R5K
Часть описания:
FIXED IND 1.5UH 410MA 600MOHM SM
Current Rating (Amps) :
410 mA
DC Resistance (DCR) :
600mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
70MHz
Height - Seated (Max) :
0.126" (3.20mm)
Inductance :
1.5 µH
Inductance Frequency - Test :
7.96 MHz
Material - Core :
Iron Powder
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
1812 (4532 Metric)
Product Status :
Obsolete
Q @ Freq :
50 @ 7.96MHz
Size / Dimension :
0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Supplier Device Package :
1812
Tolerance :
±10%
Type :
Molded
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 225A
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 400A
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 250A
    FUSE TH 500VAC 125VDC 40A
Каталог сопутствующих товаров
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 3.3UH 1.5A 70 MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 4.7UH 1.7A 70 MOHM SMD