D2015L53
Номер детали производителя:
D2015L53
Производитель/бренд:
Littelfuse
Часть описания:
DIODE GP 600V 9.5A TO220
Производитель :
Littelfuse
Категория продукта :
Одиночные диоды
Capacitance @ Vr, F :
Current - Average Rectified (Io) :
9.5A
Current - Reverse Leakage @ Vr :
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature - Junction :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
TO-220-3 Isolated Tab, Formed Leads
Product Status :
Obsolete
Reverse Recovery Time (trr) :
4 µs
Speed :
Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package :
TO-220 Isolated Tab
Technology :
Standard
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) :
600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
1.6 V @ 9.5 A
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    COMPLETE 7P 24V/N COIL/60 LU 4.5
    CBL 5POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'