SM3-19.44M
Номер детали производителя:
SM3-19.44M
Производитель/бренд:
Connor Winfield
Часть описания:
IC CLK TIME MODULE ETHERNET
Производитель :
Connor Winfield
Категория продукта :
Специфические часы/время приложения
Differential - Input:Output :
No/No
Digi-Key Programmable :
Not Verified
Frequency - Max :
19.44MHz
Input :
LVCMOS
Main Purpose :
Ethernet, ADM, DSLAM, SONET/SDH, Stratum, TDM
Mounting Type :
Through Hole
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Output :
LVCMOS
Package / Case :
32-DIP Module
PLL :
Yes
Product Status :
Obsolete
Ratio - Input:Output :
4:3
Supplier Device Package :
Voltage - Supply :
3.135V ~ 3.465V