PCI40-4R7M-RC
- Номер детали производителя:
- PCI40-4R7M-RC
- Часть описания:
- 4.7UH 20% POWER CHIP INDUCTOR
- Состояние запаса:
- 22
- Current - Saturation (Isat) :
- 5.4A
- Current Rating (Amps) :
- DC Resistance (DCR) :
- 18mOhm Max
- Height - Seated (Max) :
- 0.205" (5.21mm)
- Inductance :
- 4.7 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%