R6200240XXOO
Номер детали производителя:
R6200240XXOO
Производитель/бренд:
Powerex, Inc.
Часть описания:
DIODE GEN PURP 200V 400A DO200AA
Производитель :
Powerex, Inc.
Категория продукта :
Одиночные диоды
Capacitance @ Vr, F :
Current - Average Rectified (Io) :
400A
Current - Reverse Leakage @ Vr :
50 mA @ 200 V
Mounting Type :
Chassis Mount
Operating Temperature - Junction :
Package / Case :
DO-200AA, A-PUK
Product Status :
Active
Reverse Recovery Time (trr) :
9 µs
Speed :
Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package :
DO-200AA, R62
Technology :
Standard
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) :
200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
1.5 V @ 800 A
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
Сопутствующие товары
Часть Производитель Запас Описание
R620 Interlight 7,019 Replacement for Samsung R620 Rep
R6200 Brady Corporation 1 R6200 PRINTER RIBBON 1" CORE BK