VS-T110HF20
- Номер детали производителя:
- VS-T110HF20
- Производитель/бренд:
- Vishay General Semiconductor – Diodes Division
- Часть описания:
- DIODE GEN PURP 200V 110A D-55
- Производитель :
- Категория продукта :
- Одиночные диоды
- Capacitance @ Vr, F :
- Current - Average Rectified (Io) :
- 110A
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 20 mA @ 200 V
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Operating Temperature - Junction :
- Package / Case :
- D-55 T-Module
- Product Status :
- Active
- Reverse Recovery Time (trr) :
- Speed :
- Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
- Supplier Device Package :
- D-55
- Technology :
- Standard
- Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) :
- 200 V