SPH8030H2R2MT
- Номер детали производителя:
- SPH8030H2R2MT
- Производитель/бренд:
- Shenzhen Sunlord Electronics
- Часть описания:
- FIXED IND 2.2UH 4.8A 20MOHM SMD
- Производитель :
- Shenzhen Sunlord Electronics
- Категория продукта :
- Фиксированные катушки индуктивности
- Current - Saturation (Isat) :
- 4.9A
- Current Rating (Amps) :
- 4.8 A
- DC Resistance (DCR) :
- 20mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- Height - Seated (Max) :
- 0.118" (3.00mm)
- Inductance :
- 2.2 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Material - Core :
- Ferrite
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- Nonstandard
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- Ratings :
- Shielding :
- Shielded
- Size / Dimension :
- 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%