SPH8030H6R8MT
- Номер детали производителя:
- SPH8030H6R8MT
- Часть описания:
- FIXED IND 6.8UH 3.4A 38MOHM SMD
- Current - Saturation (Isat) :
- 3A
- Current Rating (Amps) :
- 3.4 A
- DC Resistance (DCR) :
- 38mOhm Max
- Height - Seated (Max) :
- 0.118" (3.00mm)
- Inductance :
- 6.8 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%