ATM030A0X3-SRHZ
- Номер детали производителя:
- ATM030A0X3-SRHZ
- Производитель/бренд:
- ABB Power Conversion
- Часть описания:
- DC DC CONVERTER 0.8-2V 60W
- Производитель :
- ABB Power Conversion
- Категория продукта :
- Преобразователи постоянного тока
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Control Features :
- Enable, Active Low
- Current - Output (Max) :
- 30A
- Efficiency :
- 91.6%
- Features :
- Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 5-SMD Module
- Power (Watts) :
- 60 W
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 1.30" L x 0.36" W x 0.53" H (33.0mm x 9.1mm x 13.5mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- Non-Isolated PoL Module
- Voltage - Input (Max) :
- 4V
- Voltage - Input (Min) :
- 2.7V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 0.8 ~ 2V