SIL10E-05S3V3-V
Номер детали производителя:
SIL10E-05S3V3-V
Часть описания:
DC DC CONVERTER 3.3V 49W
Current - Output (Max) :
10A
Efficiency :
95%
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-40°C ~ 100°C
Power (Watts) :
49 W
Size / Dimension :
2.00" L x 0.31" W x 0.50" H (50.8mm x 7.9mm x 12.7mm)
Voltage - Input (Max) :
5.5V
Voltage - Input (Min) :
4.5V
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
3.3V