RED20-48D15W
Номер детали производителя:
RED20-48D15W
Часть описания:
DC DC CONVERTER +/-15V 20W
Applications :
ITE (Commercial), Railway
Current - Output (Max) :
667mA, 667mA
Efficiency :
89%
Features :
Adjustable Output, Remote On/Off
Number of Outputs :
2
Operating Temperature :
-40°C ~ 101°C (With Derating)
Power (Watts) :
20 W
Size / Dimension :
2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Voltage - Input (Max) :
75V
Voltage - Input (Min) :
18V
Voltage - Isolation :
2.25 kV
Voltage - Output 1 :
15V