SD165SC150B.T
Номер детали производителя:
SD165SC150B.T
Производитель/бренд:
SMC Diode Solutions
Часть описания:
DIODE SCHOTTKY 150V 30A DIE
Состояние запаса:
80
Производитель :
SMC Diode Solutions
Категория продукта :
Одиночные диоды
Capacitance @ Vr, F :
1000pF @ 5V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) :
30A
Current - Reverse Leakage @ Vr :
1 mA @ 150 V
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature - Junction :
-55°C ~ 200°C
Package / Case :
Die
Product Status :
Active
Reverse Recovery Time (trr) :
Speed :
Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package :
Die
Technology :
Schottky
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) :
150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
890 mV @ 30 A
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    TVS DIODE 5VWM 9.2VC SMA
    TVS DIODE 5VWM 17.5VC SOT23-6
    TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMC
    TVS DIODE 28VWM 45.4VC SMB
    7V/12V TVS,PACKAGE SOT-23, TVS A