V15P10HM3/H
- Номер детали производителя:
- V15P10HM3/H
- Производитель/бренд:
- Vishay General Semiconductor – Diodes Division
- Часть описания:
- DIODE SCHOTTKY 100V 15A TO277A
- Производитель :
- Категория продукта :
- Одиночные диоды
- Capacitance @ Vr, F :
- Current - Average Rectified (Io) :
- 15A
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 500 µA @ 100 V
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature - Junction :
- -40°C ~ 150°C
- Package / Case :
- TO-277, 3-PowerDFN
- Product Status :
- Active
- Reverse Recovery Time (trr) :
- Speed :
- Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
- Supplier Device Package :
- TO-277A (SMPC)
- Technology :
- Schottky
- Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) :
- 100 V
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
- 710 mV @ 15 A