DSA70C200HB
Номер детали производителя:
DSA70C200HB
Производитель/бренд:
Littelfuse
Часть описания:
DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO247
Производитель :
Littelfuse
Категория продукта :
Диодные массивы
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) :
35A
Current - Reverse Leakage @ Vr :
640 µA @ 200 V
Diode Configuration :
1 Pair Common Cathode
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature - Junction :
-55°C ~ 175°C
Package / Case :
TO-247-3
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Reverse Recovery Time (trr) :
Speed :
Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package :
TO-247AD
Technology :
Schottky
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) :
200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
930 mV @ 35 A
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    COMPLETE 7P 24V/N COIL/60 LU 4.5
    CBL 5POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'