AMI-M31NA-6A-50-D
- Номер детали производителя:
- AMI-M31NA-6A-50-D
- Часть описания:
- LINE FILTER 50A CHASSIS MOUNT
- Состояние запаса:
- 10
- Current :
- 50 A
- Filter Type :
- Three Phase (Wye)
- Frequency - Operating :
- 50/60Hz
- Inductance :
- 670µH
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 40°C
- Termination Style :
- Threaded Post (1/4-20)
- Voltage - Rated AC :
- Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) :
- 250 V
- Voltage - Rated AC (Phase to Phase) :
- 440 V