BK32164L121-T
Номер детали производителя:
BK32164L121-T
Производитель/бренд:
TAIYO YUDEN
Часть описания:
FERRITE BEAD 120 OHM 1206 4LN
Производитель :
TAIYO YUDEN
Категория продукта :
Ферритовые бусины и чипы
Current Rating (Max) :
200mA
DC Resistance (DCR) (Max) :
550mOhm
Features :
Filter Type :
Height (Max) :
0.035" (0.90mm)
Impedance @ Frequency :
120 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Lines :
4
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
1206 (3216 Metric), Array, 8 PC Pad
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Size / Dimension :
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)