CC30-2412SRH-E
- Номер детали производителя:
- CC30-2412SRH-E
- Часть описания:
- DC DC CONVERTER 12V 30W
- Current - Output (Max) :
- 2.5A
- Efficiency :
- 89%
- Features :
- Remote On/Off, OCP, OVP
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 20-SMD Module, 17 Leads
- Power (Watts) :
- 30 W
- Size / Dimension :
- 1.51" L x 1.32" W x 0.33" H (38.4mm x 33.5mm x 8.3mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Voltage - Isolation :
- 1 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V