VHB75-D48-S2R5
Номер детали производителя:
VHB75-D48-S2R5
Часть описания:
DC DC CONVERTER 2.5V 38W
Current - Output (Max) :
15A
Efficiency :
77%
Operating Temperature :
-40°C ~ 100°C
Package / Case :
9-DIP Module
Power (Watts) :
38 W
Product Status :
Active
Size / Dimension :
2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Standard Number :
55032 Class A; 60950-1; 61000-3-2; 61000-6-1; 61000-6-2; 61000-6-3
Supplier Device Package :
Half Brick
Voltage - Input (Max) :
75V
Voltage - Input (Min) :
36V
Voltage - Isolation :
1.5 kV
Voltage - Output 1 :
2.5V