HCB 1005MF-100T25
Номер детали производителя:
HCB 1005MF-100T25
Производитель/бренд:
TAI-TECH
Часть описания:
10 OHMS @ 100 MHZ 1 POWER LINE F
Производитель :
TAI-TECH
Категория продукта :
Ферритовые бусины и чипы
Current Rating (Max) :
2.5A
DC Resistance (DCR) (Max) :
50mOhm
Features :
Filter Type :
Power Line
Height (Max) :
0.024" (0.60mm)
Impedance @ Frequency :
10 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Lines :
1
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
0402 (1005 Metric)
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)