WCM 2012F2SF-801-N
- Номер детали производителя:
- WCM 2012F2SF-801-N
- Current Rating (Max) :
- 300mA
- DC Resistance (DCR) (Max) :
- 880mOhm
- Features :
- Filter Type :
- Signal Line
- Height (Max) :
- 0.055" (1.40mm)
- Impedance @ Frequency :
- 800 Ohms @ 100 MHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- Horizontal, 4 PC Pad
- Size / Dimension :
- 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
- Voltage Rating - AC :
- Voltage Rating - DC :
- 50V