ACML-0201-601-T
Номер детали производителя:
ACML-0201-601-T
Производитель/бренд:
Abracon
Часть описания:
FERRITE BEAD 600 OHM 0201 1LN
Производитель :
Abracon
Категория продукта :
Ферритовые бусины и чипы
Current Rating (Max) :
200mA
DC Resistance (DCR) (Max) :
1.7Ohm
Features :
Filter Type :
Height (Max) :
0.014" (0.35mm)
Impedance @ Frequency :
600 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Lines :
1
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
0201 (0603 Metric)
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)