MYMGC3R32EFPF2RBD
- Номер детали производителя:
- MYMGC3R32EFPF2RBD
- Часть описания:
- POWERM
- Current - Output (Max) :
- 2A
- Efficiency :
- 88%
- Features :
- Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Package / Case :
- 61-SMD Module
- Power (Watts) :
- 6.6 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.59" L x 0.47" W x 0.09" H (15.0mm x 11.9mm x 2.4mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 5.5V
- Voltage - Input (Min) :
- 4.3V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 3.3V