MYMGC3R32EFPF2RVD
- Номер детали производителя:
- MYMGC3R32EFPF2RVD
- Часть описания:
- DC DC CNVRTR 1.2V 1.8V 3.3V 2.5V
- Control Features :
- Enable, Active High
- Current - Output (Max) :
- 2.5A, 1A, 2A, 1.5A
- Efficiency :
- 91%
- Features :
- Remote On/Off
- Number of Outputs :
- 4
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Package / Case :
- 61-LGA Module
- Power (Watts) :
- 15 W
- Product Status :
- Not For New Designs
- Size / Dimension :
- 0.59" L x 0.47" W x 0.09" H (15.0mm x 11.9mm x 2.4mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 5.5V
- Voltage - Input (Min) :
- 4.3V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 1.2V
- Voltage - Output 2 :
- 1.8V
- Voltage - Output 3 :
- 3.3V
- Voltage - Output 4 :
- 2.5V