MEM1608D301RT001
Номер детали производителя:
MEM1608D301RT001
Производитель/бренд:
TDK Corporation
Часть описания:
FILTER LC(T) 300MHZ SMD
Производитель :
TDK Corporation
Категория продукта :
Фильтры EMI/RFI (сети LC, RC)
Applications :
Data Lines for Mobile Devices
Attenuation Value :
Center / Cutoff Frequency :
300MHz (Cutoff)
Current :
200 mA
ESD Protection :
No
Filter Order :
2nd
Height :
0.028" (0.70mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Channels :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
0603 (1608 Metric), 3 PC Pad
Product Status :
Active
Resistance - Channel (Ohms) :
Size / Dimension :
0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Technology :
LC (T-Type)
Type :
Low Pass
Values :
Voltage - Rated :
6.3V